שם: צימר בדרום לדתיים

ישוב : אשדוד
מחיר : החל מ: 180 ₪
טלפון : 052-9097349

צימר בדרום לדתיים

צימר בדרום לדתיים


כמו בכל אזורי הארץ, אם אתם משפחות דתיות או מסורתיות, תוכלו למצוא צימרים המיועדים לדתיים ושומרי מסורת שמאפשרים לשמור על המצוות ועל השבת כשאתם מתאכסנים במקום. צימר בדרום לדתיים יכול להיות ממוקם במקומות שסמוכים לאטרקציות דתיות כמו הילולת הבבא סאלי מנתיבות, לילות תיקון של הרנטגן וכדומה.

צימר לדתיים – כל המתקנים הנחוצים
כשאתם שוכרים צימר בדרום לדתיים תקבלו את כל הדברים שיאפשרו לכם לקיים את אורח החיים הדתי ללא מגבלות. בצימר עצמו תמצאו מערכות כלים נפרדות לאוכל בשרי ואוכל חלבי הכוללות כלי אוכל, כלים להכנת האוכל ולהגשה. כמו כן יהיו בצימר שני כיורים נפרדים וכן שעוני חשמל לכל המכשירים החיוניים ושעון שבת לתאורה בצימר. צימר בדרום המיועד לדתיים יהיה ממוקם במרחק הליכה מבית כנסת שבו תוכלו להתפלל בכל יום ובימי שישי תוכלו להגיע אליו בהליכה קצרה מבלי לחצות את תחום שבת. ברוב המקרים יהיה הצימר סמוך לבית כנסת ספרדי, אבל יש מקומות שתוכלו למצוא גם בית כנסת אשכנזי.

צימר לדתיים – אטרקציות מיוחדות
כפי שהוזכר, ישנם צימרים רבים המיועדים לדתיים הממוקמים בסביבת מקומות אטרקטיביים לאנשים מסוג זה כמו העיירה נתיבות שבא מתקיימים כמה וכמה אירועים דתיים חשובים לאורך השנה ובמיוחד לבני העדה המרוקאית. גם באילת תוכלו למצוא צימרים לדתיים וגם שם תוכלו ליהנות מכל האביזרים שהוזכרו.

צימר לדתיים – כל השמה
צימר בדרום לדתיים יכול להיות אטרקטיבי כל ימות השנה ובחורף תוכלו ליהנות מהנחה על המחיר הרגיל. גם אם תגיעו באמצע השבוע תזכו להנחה נוספת לעומת שכירת צימר בדרום לסוף השבוע. צימר בדרום מתאים כל ימות השנה גם בגלל מזג האוויר הנוח ששורר בדרום גם בחורף ואפילו עוד יותר נוח מהקיץ הלוהט של המדבר בקיץ.

וילות

צימר בדרום לדתיים | ישוב : אשדוד | טל : 052-9097349