שם: חדרים דיסקרטיים

ישוב :
מחיר : לא עודכן מחיר
טלפון : ###

חדרים דיסקרטיים

 חדרים דיסקרטיים
מה הבדל בין חדרים דיסקרטיים לבין צימרים דיסקרטיים, אתם בוודאי שואלים את עצמכם. ובכן כאשר מדובר על צימר דיסקרטי, לרוב זוהי בקתה או יחידת נופש עם נופים מרהיבים ושדרוגים מפנקים כמו בריכה, ג'קוזי או סאונה. חדרים דיסקרטיים מספקים חוויית אירוח בסיסית יותר ואותם לרוב מוצאים בערים ולא בישובים המרוחקים.

כיצד בנויים חדרים דיסקרטיים
חדרים דיסקרטיים יכולים להיות בנויים כסוויטה זוגית מפנקת או כיחידת דיור קטנה. הכניסה אליה תמיד תהיה נפרדת ותספק אפשרות להיכנס ולצאת בלי שאף אחד יראה את מי שמשתמש בחדר.  חדרים דיסקרטיים יציעו גם מתקן מים ומטבחון עם כמה כלים בסיסיים ובמרכז החדר תהיה מיטה איכותית וטלוויזיה. יש חדרים דיסקרטיים משודרגים יותר, בהם ניתן למצוא גם ג'קוזי אך לרוב מדובר על פתרון אירוח זול ופשוט יותר יחסית למה שמציעים צימרים.

האם חדרים דיסקרטיים עולים פחות מצימרים דיסקרטיים
התשובה היא בהחלט כן. צימרים דיסקרטיים תמיד יהיו קצת יותר יקרים מכיוון שהם מציעים חוויית אירוח ברמה יותר יוקרתית להבדיל מחדרים דיסקרטיים שיספקו לכם מקום נקי שקט ומאובזר בכל הדרוש על מנת שתרגישו את הנוחות. חדרים דיסקרטיים ניתן להשכיר בתמורה ל-100 עד 200  שקלים לתקופה של שעה עד שלוש שעות. במידה ותרצו להשכיר צימר דיסקרטי, תצרכו להיפרד ממינימום 300 שקלים וגם לנתב בשבילים המפותלים של הישובים המרוחקים.

האם קיימים חדרים דיסקרטיים מפוארים
בהחלט כן. לצד החדרים הפשוטים, קיימים גם חדרים משודרגים גדולים ומפוארים שבהם יש ג'קוזי ואפילו סאונה או בריכה פרטית. חדרים דיסקרטיים מסוג זה מושכרים גם למסיבות רווקים וגם לקבוצות שמגיעות לחגוג אירוע והם מאפשרים להתפנק על הבר או לשחק סנוקר, להתרווח בסאונה יבשה או לטבול בג'קוזי ענק.

חדרים דיסקרטיים | ישוב : | טל : ###