שם: אירוח לפי שעה בתל אביב

ישוב :
מחיר : לא עודכן מחיר
טלפון : ###

אירוח לפי שעה בת

 שקט בין כל ההמולה
תל אביב היא עור שוקקת ומלאת חיים כמעט בכל שעות היממה. הרחובות עמוסים, הכבישים סואנים, מרכזי הקניות מלאים ובתי הקפה תמיד פעילים. אבל אם תסיטו את המבט ותסתכלו, בתוך כל הרעש וההמולה, תוכלו למצוא גם פינה שקטה למי שמחפש רוגע, שלווה ומנוחה בתוך הכאוס. כשתיכנסו אל החדר מתוך המולת העיר ותסגרו את הדלת, תרגישו שסגרתם את העולם מאחוריכם וברגע הזה רק אתם קיימים.

מפלט מתוק
ישנן אפשרויות רבות לאירוח לפי שעה בת"א. בין הרחובות המרכזיים, לצד המרכזים הומי האדם וברוב המקרים גם לא רחוק מהים, נמצאות נקודות מפלט מתוקות בהן תוכלו לעצור לכמה שעות, לנוח ולנשום. חדרים לפי שעה בת"א יאפשרו לכם לקחת פסק זמן בין כל המטלות וההתרוצצויות ולמלא את מיכל הדלק שלכם מחדש. תנוחו, תשקיעו זמן גם בעצמכם ותחזרו לשגרת היום שלכם עם אנרגיות חדשות.

בריחה רומנטית
צימרים ומלונות לפי שעה בת"א הם גם מפלט רומנטי נפלא. אתם מוזמנים להפתיע את בן או בת הזוג שלכם ולברוח לכמה שעות מהניקיונות, החשבונות, הילדים ושאר המשימות הבלתי נגמרות בסדר היום שלכם. אתם מוזמנים לזמן איכות ביחד. אל תתכננו יותר מידי – תהיו ספונטניים ותחליטו שמחר הוא היום הזוגי שלכם. תשכרו חדר לפי שעה בת"א ותתפנקו, רק שניכם, כשכל הצרות והמטלות נשארות הרחק מכם.

הנאות החיים
כשתגיעו לחדר האירוח לפי שעה בת"א, תופתעו לגלות שיש בעיר הרועשת והבלתי-נגמרת גם פינות קטנות שגורמות לכם להרגיש שאתם בצימר בצפון או בקן אוהבים רומנטי במושב קטן וירוק. החדרים הנקיים והמרווחים, המיטות המפנקות, היין המשמח לבב אנוש – כל אלה הם הנאות קטנות ומתוקות שמשלימות את החוויה עבורכם. ובסופו של יום, ההנאות הקטנות האלה הן הטעם לחיים!

אירוח לפי שעה בתל אביב | ישוב : | טל : ###